300 TL ve üzeri siparişlerde KARGO ÜCRETSİZ! !

İade Teslimat Prosedürleri

TESLİMAT
Sipariş edilen hazır ürünler ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde İstanbul'dan kargoya verilir. Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar. Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyid edilmelidir. Sipariş alındıktan sonraki bir iş günü içinde Bagitgo.com ekibi tarihlerle ilgili olarak müşteriyle iletişime geçip detayları teyit eder.   
 
İADE ve DEĞİŞİM
Hazır sipariş edilen ürünleri fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade veya 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. İade edilen ürünlerin ücreti 3 gün içinde müşteriye aynı yolla geri ödenir. Yani nakit ödediyseniz nakit, kredi kartı ile ödediyseniz kredi kartına iade yapılır. 
 
İADE veya DEĞİŞİM SÜRECİ
Müşteri iade veya değişim isteğini belirtip detayları görüşmek üzere +90 216 467 40 95 numaralı telefonu arar, neden iade etmek veya değiştirmek istediğini belirtir. Ekibimiz iade süreci başlamadan müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılabilecek bir şey varsa teklifini iletir. Yoksa iade isteğini kayda alıp müşteriyi bir sonraki aşama için yönlendirir.  


Müşteri ürünü herhangi bir kargo firması ile gönderici ödemeli olarak Caddebostan Mah. İskele cad. Beşyuva Apt. No:16/18 Dükkan 32  34728 Caddebostan - İstanbul / Türkiye  adresine gönderir. 
İade edilen ürünler adresimize ulaştığında ekibimiz öncelikle yıpranma durumunu tespit etmek üzere kontrol eder.  Ürün kullanılmamış, kirlenmemiş ve yıpranmamışsa, yani satılabilecek koşullardaysa iade veya değişim kabul edilir.
Değerlendirme sonucu ne olursa olsun müşteri telefon ile aranarak sonuç hakkında bilgilendirilir
3 iş günü içinde ücret iadesi yapılır veya ürün alıcıya teslim edilmek üzere alıcı ödemeli kargoya verilir. 
 

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI
İade veya değişim isteğinin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Yani kirlenmiş, yıpranmış ve satışa uygun olmayan ürünlerin iadesi veya değişimi mümkün değildir. 

cargoBoxes
cargoYes Daha fazla bilgi edin

Ürünümü nasıl iade edebilirim ?

E-Bültenlerimizle İndirimleri Kaçırmayın!

En son haberleri alan ve harika tekliflerden ilk siz haberdar olmak için bültenimize üye olun!

Endişelenmeyin! İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz! Gizlilik Politikamızı buradan kontrol edin.