X

Kabin Boy Valiz İdeal Ölçüleri

Sosyal Medyada Bahset

Seyahat eden kişilerin yanlarından ayırmadığı valizler, gelişen teknolojinin de etkisi ile artık çok kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Eski dönemlerde elde taşımak zorunda kalınan çantalar, yerini tekerlekli ve tutacaklı olan modellere bırakmıştır. Kabin boy çanta, bu noktada en çok tercih edilendir. Çünkü seyahatler için ideal bir üründür. Uçakta yer alan kabinlere uygun olduğu için bu ismi almıştır. Kabin boy valiz ideal ölçüleri, birçok kişinin sorduğu bir sorudur.

Kabin Boy Valizin Özellikleri Nelerdir?

Kabin boy valiz, normal valize göre daha farklıdır. Özellikleri ise şu şekildedir;

  • Kullanımı rahattır.
  • Tekerlekli yapısı ile her zaman çok kolay bir biçimde hareket ettirilir.
  • Aynı zamanda üst kısımda bir tutacağı da vardır
  • Tutacağın işlevi, valizin türüne göre değişmektedir.
  • Bazı valizlerde tutacak bölümü uzamaktadır. Bu şekilde çok fazla efor sarf etmeden valizi istediğiniz gibi taşımanız mümkün olacaktır.
  • Kabin boy valiz ideal ölçüleri, her hava yolu şirketine göre değişiklik göstermektedir.
  • Bu tip valizlerin hacmi genellikle çok büyük değildir. Bundan dolayı sınırlı sayıda eşyayı içine koyabilirsiniz
  • Valiz ile uçak içinde yolculuk etmek mümkündür. Kabin boy olduğundan dolayı, eşyalarınızı valiz içinde ve yanınızda güvende tutabilirsiniz.
  • Kara yolu ile yapılan taşımacılık sırasında da kullanılabilmektedir.
  • Yanınızda kolaylıkla bu valizi taşıyabildiğiniz için kargo sırası beklemenize de gerek kalmayacaktır.

Kabin Boy Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Kabin boy valiz ideal ölçüleri, hava yollarının koymuş olduğu kurallara değişiklik gösterir. Ülkemizde birçok Türk hava yolu şirketinin olduğunu bilmekteyiz. Hepsi, farklı ölçüler üzerinden bir kabin boy tanımı yapmıştır. Bu durum yurt dışı hava yolları için de geçerlidir. Yani tam olarak aynı ve değişmeyen bir kabin ölçüsü söz konusu değildir. Kabin boy valiz satın almadan önce mutlaka seyahat edeceğiniz hava yolu şirketinin ölçülerini öğrenmelisiniz. Bu şekilde zorluk çekmeden, belirtilmiş olan limitler dahiline bir valiz almış olacaksınız. Kalite ve fiyat karşılaştırması yaparak, satın alma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanabilir.

Dilerseniz valizlerin de içinde bulunduğu Seyahat Çantası sayfamızdan kendinize en uygun, kaliteli valizlere ve diğer seyahat çantalarına göz atabilirsiniz.

E-Bültene Kaydol
Kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kaydolabilirsiniz
© Copyright 2017 BAGITGO, Tüm hakları saklıdır.